Bourjois/Pastel Joues/ Róż w kamieniu

Każdego dnia, do wykończenia makijażu używam różu. Jest to kosmetyk, z którym nigdy się nie rozstaję i zawsze musi znajdować się w mojej kosmetyczce. Od jakiegoś czasu szukałam idealnego produktu z tej serii, ponieważ posiadam wiele bardzo ładnych odcieni, niestety nie nadają się one do nakładania na co dzień. Ładnie wyglądają tylko w sztucznym świetle, gdy wybieram się na imprezę czy wyjście z koleżankami. Z polecenia siostry zdecydowałam się na zakup Pastel Joues marki Bourjois i kilka dni temu zaczęłam testowanie.
Moja opinia

Jak najbardziej wystawiam temu produktowi pozytywną opinię. Nie zawiodłam się na nim, ponieważ pozwolił mi osiągnąć zamierzony efekt. Bardzo fajnie stapia się ze skórą, dzięki czemu wygląda naturalnie i subtelnie. Nie znaczy to, że nie nadaje się na wieczorne wyjście. To jak "mocny" kolor uzyskamy zależy od ilości pociągnięć pędzlem. Może być bardzo jasny, dla lekkiego podkreślenia policzków, albo ciemny, bardziej widoczny i wyrazisty. Dodatkowo jest nie tylko różem, ale może stać się cieniem do powiek i pomadką. Osobiście nie korzystałam z tych ekstra możliwości i nie jestem w stanie powiedzieć czy róż jest równie dobry w innym zastosowaniu.
 Poza tym uwielbiam jego piękny zapach i ładne, eleganckie opakowanie z lustereczkiem. Do każdego produktu dołączony jest pędzelek w wersji mini z mięciutkiego włosia. Można go użyć do aplikacji różu, ale jak dla mnie jest troszkę za mały i nie potrafię nim rozprowadzić pyłku tak, by wyglądało to dobrze. Dostępny w szerokiej gamie kolorów i trzech rodzajach: matowy, świetlisty, lekko błyszczący się i satynowy. Bardzo wydajny, myślę, że starczy na długi czas. W przypadku trwałości też nie mam żadnych zastrzeżeń, ale pewnie dużo zależy też od rodzaju cery, podkładu i pudru.

Absolutnie nie posiada żadnych minusów. Jest produktem numer jeden i na pewno zagości w mojej kosmetyczce na długi czas. Szczerze polecam i zapewniam, że się nie zawiedziecie!

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines]. 
Pojemność: 2,5 g
Cena: ok. 50 zł
M.
Ocena: 10/10

© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig