Kilka słów o wodzie toaletowej Ted Baker W dla kobiet.

Chociaż wykorzystałam już swój miesięczny limit pieniędzy przeznaczonych na kosmetyki, kilka dni temu, gdy weszłam do sklepu i zobaczyłam wodę toaletową marki Ted Baker od razu wiedziałam, że muszę ją mieć :) Dlaczego? Skusiło mnie bardzo opakowanie i oczywiście zapach, któremu nie można się oprzeć.

Opis produktu

 
Ted Baker W for Woman to urzekający zapach damski, który sprawi niezapomniane wrażenie na wszystkich w Twoim otoczeniu. Ta woda toaletowa idealnie pasują do kobiet dynamicznych i pełnych temperamentu, świadomych swych pragnień i oczekiwań względem swego otoczenia. Użytkowniczka zapachu W for Woman jest pewna siebie i nieskrępowana, posiada jednak jednocześnie czułą i romantyczną duszę.
Wysokie akordy zapachu Ted Baker W for Woman zawierają esencję soczystych fig i kwiatowe aromaty fiołków oraz delikatnej piwonii. Serce przenikają specyficzne nuty czarnej porzeczki, słodkich malin i zmysłowej orchidei. Zachwycający finał kompozycji składa się z ciepłych akordów drewna cedrowego i subtelnej wanilii. Ten ekskluzywny i wyrafinowany zapach damski marki Ted Baker jest idealny do noszenia na co dzień.
Woda toaletowa Ted Baker W for Woman jest pełna niepohamowanej energii i romantyki. Symbolizuje współczesne kobiety, które charakteryzuje własny styl życiowy, niezależność, pomysłowość i namiętność.Skład

Głowa: piwonia, figa, fiołek
Serce: czarna porzeczka, malina, orchidea
Podstawa: cedr, wanilia

Ja od siebie mogę tylko dodać, że jest to produkt naprawdę godny polecenia. Woda jest pięknie zapakowana w różowe pudełeczko ozdobione chmurkami. W środku znajdziemy buteleczkę o kształcie, którego nigdy wcześniej nie widziałam, choć posiadałam już mnóstwo perfum. Trwałość tej wody toaletowej jest naprawdę bardzo dobra, mogę chyba zaryzykować mówiąc, że niewiele jej brakuje do perfum. Poza tym zapach nie jest intensywny i duszący, na co zawsze zwracam uwagę przy wyborze tego typu produktów. Jak dla mnie super!

Pojemność: 75 lub 30 ml
Cena: ok. 60 zł za 30ml

M.

Ocena: 10/ 10
© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig