Farmona/ Dermacos Anti Acne/ Krem matujący.

Witam!
Z okazji, że mam dziś troszkę czasu, wpadłam na chwilę by was zaprosić do polubienia mojego bloga na facebooku i bloglovin z powodu nadciągających zmian. Dodatkowo chciałabym wspomnieć wam krótko o produkcie marki Farmona, a dokładnie kremie matującym dla skóry trądzikowej, tłustej i mieszanej. Niestety nie posiadam całego produktu, swoją opinię wyrobiłam sobie tylko i jedynie po użyciu próbki.

Producent obiecuje nam:
  • wyraźne zredukowanie niedoskonałości 92%
  • natychmiastowe zmatowienie skóry 97%
  • zmniejszenie wydzielania sebum 92%
  • złagodzenie stanów zapalnych 97%
  • wygładzenie powierzchni skóry 86%
  • skóra aksamitnie gładka i świeża 100%

Moja opinia

Do próbki podeszłam bardzo sceptycznie, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, że tego typu kremy nie działają cudów. Może i matują, ale nie na długo i po kilku godzinach efekt jest marny, a makijaż nie wygląda estetycznie.
Spodobało mi się, że produkt bardzo szybko się wchłania i łatwo się go aplikuje. Jest naprawdę wydajny, ponieważ te 2ml starczyły mi lekko na trzy razy i w sumie zasmuciłam się, że kremik się skończył. Od razu po pierwszym użyciu zerknęłam na stronę by sprawdzić ile kosztuje i gdzie mogę go kupić. Moja cera była naprawdę wygładzona, delikatna i zmatowiona. Już po kilku minutach spokojnie mogłam nakładać makijaż i ku mojemu zdziwieniu efekt utrzymał się cały dzień, bez żadnego świecenia :) Dodatkowo wyglądał naprawdę pięknie, świeżo i promiennie. 

Posiada typową dla kremu konsystencje o białym kolorze. Zapach jak dla mnie jest bardzo ładny, łagodny i lekki. 
Krem nie wysusza, nie ściąga skóry, nie zostawia tłustego filmu. Posiada filtry UVA, UVB. 
Nie jestem pewna co do redukowania niedoskonałości, ponieważ produkt użyłam tylko trzy razy i ciężko mi powiedzieć jak działa przy codziennym używaniu. Dla mnie jednak najważniejsze, że spełnia swoje zadanie i matuje. I chociaż ma on wiele przeciwniczek, ja dam mu szansę i kupię jego pełną wersję. 
A może wy dziewczyny miałyście już ten kremik i jesteście mi wstanie powiedzieć coś więcej o nim?Skład:
Pojemność: 50ml
Cena: ok.15 zł

M.


© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig