June Wishlist

Nadszedł nowy miesiąc, utworzyłam więc kolejną listę kosmetyków i akcesoriów, które chciałabym mieć. Oto one:1. MAC Sheen Supreme Lipstick- szminka firmy MAC, o której marzę od dawna, ponoć jest świetna. To się okaże:)

2. Magic Fashion Tape- "magiczna" taśma, której zadaniem jest przytrzymywanie dekoltów, które łatwo zjeżdżają lub na przykład sukienek bez ramiączek. Słyszałam o niej już kilka razy, ale jestem ciekawa czy spełnia swoje zadanie.

3. Pędzle MAC- zestaw 12 pędzli firmy MAC, które umieszczane są na pierwszych miejscach produktów w tej kategorii. Mam nadzieję, że się sprawdzą.

4. Kosmetyczka Ted Baker- piękna, różowa kosmetyczka z małą kremową kokardką. Uwielbiam tę serię Teda Bakera i muszę ją mieć! :)

5.Chociaż nie lubię maseczek, postanowiłam, że zaopatrzę się w kilka egzemplarzy, ponieważ ostatnio bardzo dużo o nich czytałam na blogach. Może akurat przekonam się do jakieś konkretnej :)

6. Ostatnio w modzie pastelowe kolory. Mam zamiar więc kupić kilka lakierów do paznokci w sam raz na lato.

7.  Henna do brwi Delia- w tym miesiącu mam zamiar zmienić troszkę swoje brwi i zafarbować je na ciemniejszy kolor, ponieważ zdaję mi się, że po nałożeniu makijażu giną całkowicie i są niezauważalne.

8. Zestaw do brwi od Benefit- w tym maluteńkim pudełeczku możemy znaleźć: barwiony wosk, cień, mini pincetę i pędzelki. Postanowiłam go nabyć, ponieważ czytałam mnóstwo pozytywnych opinii.

9. No7 Cleansing Foam- pianka do mycia twarzy z No7. Potrzebuję czegoś nowego, ponieważ żel z Organique właśnie mi się skończył i zdecydowałam się właśnie na produkt jednej z moich ulubionych firm :)


Opinie już wkrótce na moim blogu :)

M.

© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig