GLOSSYBOX July 2013!

Witajcie Dziewczynki!

Wczoraj listonosz przyniósł mi w końcu tak długo wyczekiwany zestaw od Glossybox na miesiąc lipiec. Wiązałam z nim wielkie nadzieję, ponieważ w tamtym miesiącu nie do końca byłam zadowolona z tego co otrzymałam i otwarcie napisałam do nich, że nie dopasowali żadnego produktu do mnie, a przecież każda z nas wypełnia swój "Beauty Profile". Widocznie robimy to tylko oby było i nikt nie bierze tego pod uwagę. Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie co otrzymałam w zeszłym miesiącu, wystarczy, że klikniecie tutaj .

Wczorajszym pudełkiem byłam naprawdę mile zaskoczona, ponieważ jest naprawdę piękne, turkusowe, przypominające wodę i takie też miało być przesłanie. Tytuł zestawu z tego miesiąca brzmi:


Chyba nie da się go dokładnie przetłumaczyć, ale jak dla mnie to Morskie pluśnięcie :) 
W środku znalazłam kosmetyki, które przydadzą mi się na plaże i ochronią przed Słońcem. Tym razem byłam naprawdę zadowolona z zwartości Glossyboxa, ponieważ wszystko będę mogła zabrać ze sobą na urlop ( o ile pogoda w Polsce się poprawi i powrócą upały )  :)

A oto co ukryte było w środku pudełka:ESSIE SLEEK STICKS- naklejki na paznokcie o ciemnym kolorze z wzrokiem zebry.


ANATOMICALS SPRAY MISTY- odświeżający spray do twarzy. Bardzo przydatny w gorące dni. Zawiera składniki chłodzące, które pozwalają naszej skórze twarzy odzyskać wilgotność i nawilżenie.
COOLA ORGANIC SUNCARE COLLECTION MINERAL FACE SPF20 - krem do twarzy z SPF 20 (filtr), wysoko nawilżający i chroniący przed szkodliwymi promieniami Słońca. Bez parabenów!
SLEEK MAKEUP POUT PAINT- dwie miniaturki pigmentów do ust. Można je stosować pojedynczo lub mieszać z innymi kolorami. Dostępne są w 9 kolorach, ja otrzymałam : Minx i Mauve Over.

 

ALTERNA HAIRCARE BAMBOO STYLE BOHO WAVES TOUSLED TEXTURE MIST- mgiełka dodająca włosom tekstury. Nadaje fryzurze efekt naturalnie potarganych, delikatnie usztywnionych fal, jak po powrocie z plaży.W tym miesiącu naprawdę jestem zadowolona z każdego produktu jaki otrzymałam. Przydadzą się w upalne dni, a takie teraz mam u siebie. Już nie mogę doczekać się testowania! A wy dziewczyny co myślicie o zawartości lipcowego  pudełka?

M.

© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig