L'Oreal Paris/ Ever Strong/ Szampon do włosów łamliwych.

Hej!
Jakiś czas temu wspominałam wam o kondycji  moich włosów. Mają one chyba wszystkie możliwe problemy. Od przetłuszczania się w kilka godzin, wypadania, do plątania i łamania. Dlatego tak trudno było mi znaleźć szampon doskonały i wypróbowałam ich chyba tysiące. Między innymi właśnie produkt marki L'Oreal Ever Strong.

MOJA OPINIAJedyne co mi się spodobało w tym szamponie to opakowanie. Bardzo wygodna tubka, stawiana otwarciem do dołu, dzięki czemu nie musimy czekać aż produkt spłynie po ściankach i zawsze jest gotowy do użycia. Zamykana na typowy klik, bardzo łatwo ją otworzyć i nie trzeba do tego używać siły. 
Niestety na tym się kończą plusy tego produktu. A oto minusy:

  •  posiada bardzo mocny i drażniący, chemiczny zapach
  • obciąża moje włosy
  • efekt przetłuszczenia widoczny  już po kilku godzinach
  • jest bardzo rzadki
  • moje włosy tracą objętość i nie dają się ułożyć


Ani trochę nie pomógł moim włosom, a dodatkowo jeszcze pogorszył ich stan. Byłam naprawdę bardzo zawiedziona, bo pokładałam w nim wielkie nadzieję, no i to opakowanie bardzo mi się spodobało :)
 Ciężko mi powiedzieć czy jest wydajny, ponieważ użyłam go tylko dwa razy i nie zrobię tego nigdy więcej. Dałam mu jeszcze jedną szansę i poprosiłam siostrę o wypróbowanie, ale ona miała taką samą opinię jak ja.  Widziałam komentarze na jego temat i wszyscy sobie strasznie zachwalają, a dodatkowo nie znalazłam żadnego negatywnego. Możliwe, że po prostu źle dobrałam ten szampon i nie jest odpowiedni dla mojego typu włosów. Na pewno nie kupię tego produktu nigdy więcej, ale może wy dziewczyny macie inne opinie?

Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 20 zł

M.

Ocena: 1/10
© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig