Phytorelax Plus 33 Szampon Oczyszczający/ Kojąco- łagodzący.

Hej Dziewczyny!
Na dziś przygotowałam wam recenzję szamponu do włosów, którego obecnie używam. Ostatnimi czasy moje włosy wiele przeszły i chyba dotknęły mnie wszelkie problemy jakie tylko są możliwe. Bo jak nie były przetłuszczone po kilku godzinach, to wypadały całymi garściami, nie chciały się układać i wyglądały jak siano. Nie wiedziałam co robić, aby poprawić ich kondycję i poprosiłam o pomoc moją fryzjerkę. Ona doradziła mi zestaw Nioxin i zaczęłam go używać na zmianę właśnie z szamponem Plus 33. Producent obiecuję naprawdę wiele i mimo iż rzadko umieszczam notki podane przez niego, ta może was zaciekawić.

OD PRODUCENTA

Szampon kojąco-łagodzący z dużą zawartością olei roślinnych (33 oleje) i wyciągów z roślin leczniczych. Gwarantuje natychmiastową ulgę i poprawę kondycji dla wrażliwej, poirytowanej, zestresowanej skóry głowy w wyniku farbowania, trwałej ondulacji,  systematycznego modelowania i stylizowania włosów.

W laboratorium HARBOR powstała specjalistyczna linia do pielęgnacji włosów i skóry głowy PHYTORELAX ESENTIAL OILS PLUS 33 wykorzystująca dobrodziejstwo działania wyselekcjonowanych 33 naturalnych olejków, w trosce o   zdrowie i piękno  włosów  i dobrą kondycję skóry głowy. Stres, negatywne czynniki środowiska zewnętrznego, niewłaściwe środki pielęgnacyjne, dieta powodują zakłócenie równowagi we wzroście , kondycji i wyglądzie  włosów. Włosy zaczynają wypadać, skóra swędzieć, jest zaczerwieniona i poirytowana, pojawia się łupież i zostaje zakłócona gospodarka gruczołów łojotokowych.
Linia PLUS 33 wykorzystuje właściwości kojące i łagodzące olejków roślinnych oraz wyciągów z  roślin o właściwościach wzmacniających i leczniczych, które tonizują skórę głowy, oczyszczają, przywracają równowagę biologiczną procesów zachodzących w skórze głowy i we włosach.  W efekcie działania antystresowego produktów z serii PLUS 33 skóra głowy i włosy odzyskują zdrowy wygląd. Włosy odzyskują sprężystość i połysk, zwiększa się ich objętość. Skóra głowy  odzyskuje równowagę hydrolipidową, traci nadwrażliwość wywołaną zabiegami z wykorzystaniem środków chemicznych, koloryzujących.


MOJA OPINIA

Szamponu używam od niedawna, ale już po kilku pierwszych użyciach zauważyłam, że moje włosy wyglądają po nim lepiej. Naprawdę nabrały objętości i odżyły. Zaczęły ładnie lśnić i układać się tak jak sobie tylko tego zażyczę.  Nie zostaje już ich tak wiele na szczotce i praktycznie przestałam zauważać, że wypadają. Wiem, że dużą zasługę w tym też ma Nioxin, ale o tym w innym poście. Najważniejsze, że łupież zniknął, głowa przestała mnie swędzieć i przetłuszczać się tak bardzo. A oto właśnie mi chodziło. 
Aplikacja jak dla mnie nie należy do przyjemnych, ponieważ szampon słabo się pieni i nigdy nie wiem czy nałożyłam jego wystarczającą ilość. Na szczęście z rozprowadzaniem pomaga mi troszkę szczotka Tangle Teezer Aqua Splash, której recenzję możecie znaleźć Tutaj
Zapach też nie jest atutem tego produktu i nie należy do moich ulubionych. Bardzo ziołowy, coś jak pokrzywa, ale idzie się do niego przyzwyczaić. 
Poza tym w ogóle nie jest wydajny. Muszę nakładać naprawdę wielkie ilości, aby coś poczuć i jedna buteleczka nie starcza nawet na miesiąc. 
Opakowanie dosyć fajne. Zielona butelka, lekko przezroczysta, spokojnie możemy kontrolować ile szamponu zostało w środku. Wyposażony jest w wygodny dozownik, zamykany na charakterystyczny "klik". Butelka jest dosyć miękka i nie ma problemu z wydobywaniem produktu, nawet jeśli zostanie nam go tylko troszkę na dnie.
Konsystencja jest bardzo rzadka, przezroczysta, strasznie się rozlewa i może dlatego tak ciężko się pieni :/


Podsumowując mogę tylko stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z tego szamponu i mimo iż ma sporo wad to najważniejsze w tej kwestii jest dla mnie działanie, a rezultaty są naprawdę zadowalające. Myślę, że skuszę się na niego raz jeszcze, bo inne szampony kompletnie nie zdają egzaminu.

Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 40 zł

M.

Ocena: 8/10
© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig