Metamorfoza bloga by Karolina G.

Witam!

Te, które są dłuższy czas ze mną, za pewne zauważyły, że mój blog przeszedł ogromną metamorfozę. Jest teraz bardziej przejrzysty i ładniejszy, po prostu taki jak chciałam :)
Naprawdę setki razy próbowałam go przerobić po swojemu, niestety nie jestem w tym za dobra i wszystko zawsze kończyło się klęską. Dlatego poprosiłam o pomoc Karolinę, której prace miałam okazję oglądać na innych blogach. Jest naprawdę genialna i potrafi zrobić wszystko! W tempie ekspresowym przygotowała dla mnie próbki i nawet się nie obejrzałam, a blog już wypiękniał. Dziewczyna naprawdę bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy i nawet jeśli poprosimy o coś czego nigdy wcześniej nie robiła, szybciutko nauczy się wszystkiego, obyśmy tylko były zadowolone. I nawet gdy już zaakceptowałam jej propozycje, ona nie poprzestała na tym. Sama proponowała mi inne fajne zmiany, a gdy nawet mały szczegół nie odpowiadał, od razu to zmieniała. Karolcia nie traktuję każdej z nas szablonowo, oby zaliczyć i następna. Współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Mogłabym ją wychwalać całymi dniami :)
Jeśli też macie ochotę na zmiany w sowim blogu, a nie za bardzo wiecie jak się za to zabrać, serdecznie zapraszam na bloga "Moje Pasje", wystarczy, że klikniecie tutaj . Po prawej stronie umieszczone jest hasło : Zamów szablon i tam znajdziecie wszystkie informacje dotyczące właśnie tego zagadnienia.
Mam nadzieję, że blog podoba Wam się równie bardzo jak mi :)
A Tobie Karolinko dziękuję za wspaniałą zmianę, miłą i szybką współpracę i naprawdę świetną robotę! Już przygotowałam dla Ciebie mały prezencik i obiecuję, że jeszcze w tym tygodniu poleci do Ciebie!

Pozdrawiam Kochane!


© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig