Sempteber Wishlist.

Witam!

Wiem, że ostatnio słabo u mnie z recenzjami, ale znowu zaczęły się nadgodziny w pracy i nie mam czasu na nic :/ Pod koniec tygodnia wszystko powinno się unormować i obiecuję, że w weekend wrócę do Was z gotowymi opisami kosmetyków. A jak na razie przedstawiam Wam swoją Wishilst na ten miesiąc, bo w tamtym niestety nie udało mi się jej dodać. Post ten przygotowałam pod koniec sierpnia, ale całkiem o nim zapomniałam i przydał mi się teraz, gdy z czasem u mnie marnie. Zapraszam!


W tym miesiącu królują u mnie produkty od Elizabeth Arden, które od dawna planuję wypróbować.Elizabeth Arden Ceramide Mascara- tusz do rzęs z odżywczym kompleksem Ceramide Triple Complex i Keravis. Łączy zalety wydłużającego tuszu i odżywki do rzęs. 
Elizabeth Arden Visible Difference- linia produktów przeznaczona specjalnie do pielęgnacji skóry tłustej. Miedzy innymi beztłuszczowy tonik, żel do mycia twarzy oraz balsam nawilżający.M.A.C Blush Brush- pędzel do różu.

No7 Make Up Brush Cleanser- płyn do czyszczenia pędzli.
Pędzel do podkładu od Kubo Beauty.


Ciate Corrupted Manicure Neon Kit- zestaw lakierów do paznokci, które świecą w UV. 

I na koniec coś z innej półki, ale od dawna gości na mojej liście :


Aviatorki od Michael Kors

Jako, że post ten został przygotowany pod koniec sierpnia, wszystko z tej listy jest już u mnie w domku. Recenzje już wkrótce.
 A wy dziewczynki miałyście coś z mojej listy i co o niej sądzicie? Co wy zamierzacie kupić w tym miesiącu?

Buziaki :*
© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig