Ziaja Nuno/ Antytrądzikowy krem tonujący.

Witam ponownie!

Znowu jestem w Polsce, odpoczywam, cieszę się widokiem rodziców i czekam na dobrą pogodę. A w międzyczasie przygotowałam dla was posta. Pewnie pamiętacie, że ostatnim razem przywiozłam ze sobą trochę kosmetyków marki Ziaja, a dziś chciałabym wam wspomnieć o kremie tonującym. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami i nie mogłam doczekać się testów, a dziś przedstawię wam ich wyniki.
Dlaczego antytrądzikowy i tonujący krem? Przyczyna bardzo prosta- kiedyś miałam ostry trądzik i choć na szczęście już się go pozbyłam plamy pozostały, a i lubi coś wyskoczyć od czasu do czasu. Potrzebowałam czegoś pod pokład co wyrówna moją cerę i sprawi, że będzie miała jednolity kolor. Niestety żadne bazy nie zdają egzaminu i po prostu nie podoba mi się efekt jaki uzyskuję po ich nałożeniu.

Na początku spójrzmy na opakowanie. Bardzo prosta szata graficzna, typowa dla produktów Ziaja. Zamykane na zatrzask, co jest wygodne, ale potrafi też nachlapać i nieraz się nim ubrudziłam. Dostępny w dwóch odcieniach: opalony i naturalny. Ja wybrałam ten drugi i uważam, że jest idealny, chociaż dla kobietek z jasną karnacją mógłby być za ciemny. Konsystencja typowo kremowa i tak też pachnie. Jak dla mnie mógłby się troszkę łatwiej rozprowadzać, ale to tylko moja perfekcyjność się odzywa ;) 


Jak najbardziej jestem na tak. Świetnie matuje, wyrównuję kolor skóry i mój makijaż zawsze dzięki niemu wygląda świetnie. Co prawda efekt krycia jest bardzo słaby, ale tak jak wspomniałam używam go tylko pod podkład. Nie świecę się po nim nawet w upalne dni, a dodatkowo nie wysusza mnie, nie zapycha i nic nowego nie wyskakuje. Jest bardzo wydajny, a cena za 60 ml banalna. Polecam każdej dziewczynie.


Wiem, że można też w nim znaleźć dużo wad, bo mała paleta kolorów, ciężko się rozprowadza i ma słabe krycie. Ja kupiłam go w celu wyrównania kolorytu i te wymagania jak najbardziej spełnia, więc na pewno kupię go raz jeszcze :)

PozdrawiamOcena: 9/10
Cena: 6zł/ 60 ml


© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig