E.L.F Acne Fightening Foundation/ Najtańszy i najbardziej efektywny podkład jaki miałam!

Cześć!

Od jakiegoś czasu w mojej łazience co chwila goszczą nowe podkłady. Nie wiem jak to się stało, ale kupuję jeden za drugim, testuje, odkładam i tak dalej... Uwielbiam Revlona, ale nie oszukujmy się ma swoje wady i straaasznie mi się już znudził. Szukam więc jego najlepszej alternatywy. Myślałam, że muszę więcej zainwestować by kupić podkład, który spełni moje oczekiwania. Na szczęście zanim kupiłam Diora, najpierw zaopatrzyłam się w jego próbkę. Pierwsze chwile bo nałożeniu byłam zdumiona. Podkład wyglądał ślicznie, aż nie mogłam się napatrzeć na moją twarz. Niestety już po dwóch godzinach utlenił się, a moja buzia okropnie się świeciła. Ale nie o nim dziś będzie mowa.   Bo zamiast drogiego i nieskutecznego Diora, ja znalazłam tanią i wspaniałą perełkę. Jest nią podkład marki E.L.F (Eyes Lips Face) o nazwie Acne Fighting Founadtion. Jak sama nazwa mówi ma on pomóc dziewczynom (lub chłopakom, bo ostatnio też taka moda jest), które zmagają się z trądzikiem i mają problematyczną cerę. Chociaż zdradziłam już w tytule co o nim sądzę, mam nadzieję, że zostaniecie do końca, bo uwierzcie, że warto :)
Na pierwszy plan, jak zawsze bez zaskoczenia idzie opakowanie. Stworzone z miękkiego plastiku, który łatwo pozwala wycisnąć nam produkt ze środka. Zamknięty czarną zakrętką. Pod nią znajduję się fajny, wygodny "dziubek". Jego największą wadą jest ścieranie się napisów, których z czasem nie da się odczytać. Ale nie ma to zupełnie wpływu na działanie, więc nie czepiam się :) Do typowo pudrowego zapachu już po chwili można się przyzwyczaić i zupełnie o nim zapomnieć.

Przykład jak ścierają się napisy po miesiącu użytkowania. 

Uwielbiam go przede wszystkim za cudowne krycie! Spokojnie daje radę nawet z dużymi i brzydkimi przebarwieniami. Radziłabym jednak nie nakładać więcej niż dwóch warstw, bo może spowodować, że będziemy wyglądały jakbyśmy nałożyły za dużo makijażu. Revlon, nawet w połowie nie daje tak ślicznego satynowo-matowego wykończenia. Cera staję się jednolita, równa i wygląda idealnie.Troszkę zbiera się w porach, ale po nałożeniu pudru zupełnie tego nie widać. Potrafi przetrwać cały dzień bez okropnego błyszczenia się. Nie ciemnieje i nie zmienia swojego koloru. Czasami zauważam, że ściera się w okolicach płatków nosa, ale nie zdarza mi się to za każdym razem. Aplikowanie go to sama przyjemność. Bardzo łatwo się rozsmarowuje, nie wysycha szybko i można do tego używać czego tylko zapragnięcia. Zarówno pędzla, gąbki, jak i po prostu palców. Jest wydajny i mimo iż na początku wydawało mi się, że szybko go zużyję, myliłam się. Bo wystarczy kilka małych kropelek by pokryć całą twarz.

Przed
Po

Najbardziej jednak zadowolił mnie fakt, że podkład ten w swoim składzie ma kwas salicylowy (0,5 %), oczar wirginijski, kamforę, drzewo herbaciane oraz kojący aloes. Revlonowi głównie do zarzucenia mam to, że strasznie zapycha i powoduje powstawanie zaskórników. Z E.L.Fem nie mam tego problemu. Moja skóra w końcu "odżyła" i wygląda lepiej, chociaż uważam, że jest to bardziej spowodowane zmianą podkładu na lżejszy niż jego składem. Ciężko jest mi stwierdzić czy jest w stanie pomóc w walce z trądzikiem, ponieważ od jakiegoś czasu już go nie mam i pozostały mi po nim tylko brzydkie plamy i nierówności. Mimo wszystko uważam, że to duży plus tego produktu, ponieważ rzadko który podkład może pochwalić się zawartością kwasów w składzie. Na koniec dodam tylko, że jego największą wadą niestety jest dostępność. Eyes Lips Face to amerykańska marka, która tylko tam jest dostępna. Tu w UK nie ma zbyt wielu sklepów internetowych, które mają go w swoim asortymencie. Ja zaopatrzam się w niego na Ebayu i płacę jedyne 7 funtów, ale oczekiwanie to około 2 tygodnie. W USA kosztuje jeszcze mniej, bo 6 $. Ale jak tylko będziecie miały szansę to nie zastanawiajcie się i kupcie, a gwarantuję, że będziecie zadowolone.

Ocena: 8/10
Cena: ok 35/40 zł

Buziaki!


© Land of Vanity

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Professional Blog Designs by pipdig